Interiér auta 2 díl

Dnešní doba je dobou, kde se bez mobilních zařízení mnozí již neobejdou ani v autě. Správně upevněná mobilní zařízení přispívají k bezpečnému provozu automobilu. Mobilní telefony neslouží pouze jako komunikační zařízení, ale také jak navigace, pro tuto funkci právě potřebujete kvalitní držáky. Pro lepší přehled o stavu vozovky se také hodí teploměr, který vám ukáže aktuální venkovní teplotu.


Potahy do auta

Hlavním účelem potahů do auta je ochrana před znečištěním sedadel v autě a pochopitelně i estetické doplnění interiéru auta. Vždyť autopotahy můžeme snadno vyčistit nebo vyprat, a v případě katastrofy je můžeme vyměnit za nové. Potahy do auta umožňují obrovské spektrum barevných variací oproti barvě prodávaných sedadel.


Sněhové řetězy bezpečí na sněhu

I když v místě kde bydlíme nemusí být žádný sníh v horách ať to jsou Krkonoše, Jeseníky či Šumava tomu bude jinak. A proto  se jistě hodí mít v autě připravené sněhové řetězy.


Exteriér vozidla

Mnozí řidiči jsou hrdí na své auto, a náležitě je vylepšují, některé doplňky do exteriéru auta jsou vyloženě okrasné, ale najdete zde také spoustu velmi praktických doplňků, které vám mohou ušetřit i další náklady na opravu či údržbu. Pojďme letmo nahlednou co je pro vás nachystáno.

Dárek

Dárek

Ke každé objednávce autopotahů dárek zdarma.

Autopotahy

Autopotahy

Velký výběr potahů téměř na všechny automobily!