Interiér auta 2 díl

Dnešní doba je dobou, kde se bez mobilních zařízení mnozí již neobejdou ani v autě. Správně upevněná mobilní zařízení přispívají k bezpečnému provozu automobilu. Mobilní telefony neslouží pouze jako komunikační zařízení, ale také jak navigace, pro tuto funkci právě potřebujete kvalitní držáky. Pro lepší přehled o stavu vozovky se také hodí teploměr, který vám ukáže aktuální venkovní teplotu.


Potahy do auta

Hlavním účelem potahů do auta je ochrana před znečištěním sedadel v autě a pochopitelně i estetické doplnění interiéru auta. Vždyť autopotahy můžeme snadno vyčistit nebo vyprat, a v případě katastrofy je můžeme vyměnit za nové. Potahy do auta umožňují obrovské spektrum barevných variací oproti barvě prodávaných sedadel.


Sněhové řetězy bezpečí na sněhu

I když v místě kde bydlíme nemusí být žádný sníh v horách ať to jsou Krkonoše, Jeseníky či Šumava tomu bude jinak. A proto  se jistě hodí mít v autě připravené sněhové řetězy.


Exteriér vozidla

Mnozí řidiči jsou hrdí na své auto, a náležitě je vylepšují, některé doplňky do exteriéru auta jsou vyloženě okrasné, ale najdete zde také spoustu velmi praktických doplňků, které vám mohou ušetřit i další náklady na opravu či údržbu. Pojďme letmo nahlednou co je pro vás nachystáno.