Levné autodoplňky zahrnují i potřeby pro interiér auta. Veškeré vychytávky, které v autě oceníte najdete na našem e-shopu. Kvalitně zpracované a přitom levné zboží můžete používat každý den.

Autokoberce

Mezi nejvíce exponované části interiéru auta bezesporu patří podlaha. V naší nabídce najdete řadu auto-koberců textilní, gumovou a pak speciální řady z PVC nebo imitace plechu. V nabídce najdete jak speciální autokoberce pro konkrétní typ auta, tak i univerzální pro většinu značek a typů aut. Ve většině případu jde přímo o sadu čtyř koberců pro každou pozici v autě.

Autosedačky

Další nezbytnou výbavou interiéru auta bývají dětské sedačky. Tedy pokud vozíte děti. Základním dělením autosedaček je rozdělíme do několika podskupin. První je skupina od narození do 13 – 25 kg. I ze bychom našli další určité rozdíly. Může jít o autosedačku „vajíčko“, kdy se v této autosedačce dá dítě snadno přenášet. Druhá skupina sedaček začíná na cca 9 kilech a pokračuje do cca 18 kg. Do třetí skupiny patří sedačky 15 – 36 kg kde jde stále i o boční ochranu dítěte včetně upínání pásy samotné sedačky. Do čtvrté skupiny lze zařadit podsedáky pro děti, které nesplňují jednu z podmínek 150 cm výšky nebo 36 kg váhy. Pochopitelně dělit autosedačky lze i více způsoby.

Kryty a koncovky

Mezi další interiérové doplňky patří bezesporu kryty pedálů, brzdy a koncovky řadící páky. Do táto skupiny lze zařadit i potahy na volant, které velmi často dodáváme i s návleky na bezpečnostní pásy. Tyto doplňky sice nejsou nezbytně nutné, ale jistě zpříjemní jízdu obzvláště těm kdo jezdí opravdu často.  Vyberte si to co se vám líbí a udělejte si radost.

Dárek

Dárek

Ke každé objednávce autopotahů dárek zdarma.

Autopotahy

Autopotahy

Velký výběr potahů téměř na všechny automobily!