Držáky v autě

V interiéru auta oceníte praktické držáky pro mobilní zařízení, ale i pro CD a DVD nosiče. Dnešní doba je dobou, kde se bez mobilních zařízení mnozí již neobejdou ani v autě. Správně upevněná mobilní zařízení přispívají k bezpečnému provozu automobilu. Mobilní telefony neslouží pouze jako komunikační zařízení, ale také jak navigace, pro tuto funkci právě potřebujete kvalitní držáky, takové, aby byla navigace co nejvíce přístupná z pohledu řidiče. Ostatní spolucestující mohou také využít držáky na tablet. Vaše děti udržíte i při dlouhých cestách pokud je zaměstnáte pohádkou přehrávanou právě na tabletu zavěšeném v originálním držáku na tablety. Do této kategorie lze přiřadit i protiskluzové podložky a to i ty na bázi silicon, které umí udržet předměty i v šikmé poloze.

Hodiny a teploměry

Dalšími užitečnými vychytávkami jsou teploměry a hodiny do auta. Teploměr ukazující venkovní teplotu je obzvláště důležitý pří nízkých teplotách. Vždy máte přehled o možnosti námrazy či kluzké vozovky, a to ještě dříve než taková situace nastane. Instalací teploměru zvyšujete svou bezpečnost i bezpečnost celé posádky.

Vůně do auta

Velmi širokou nabídku máme také v kategorii vůně a osvěžovače vzduchu. Vaše auto vždy bude mít velmi příjemné a voňavé ovzduší, cestování v něm bude pro všechny příjemné.

Pouzdra a brašny

Dalšími zajímavými doplňky jsou pouzdra a brašny včetně těch temo-tašek, kde udržíte potraviny příjemně vychlazené po dobu jízdy. Nejde jen o samotnou dopravu, ale také komfort takové jízdy, využijte všech možných doplňků a vychytávek pro vaši jak bezpečnou, tak i příjemnou jízdu.