Doprava od 89,- Kč

13150

513 Kč s DPH

Skladem

ks
Kempingová svítilna s celou řadou funkcí a mimořádně vysokou úrovní prostorového, 360° osvětlení s dálkovým ovladačem. Více >>

Svítilna je vybavena vysoce svítivou COB LED o světelném toku 300lm, vyzařující vysoký optický výkon s klasickým bílým světlem a zároveň světlem červeným. Navíc je v úložném prostoru umístěna ruční svítilna drobných rozměrů s výkonnou LED o světelném toku 120lm. Svítilna najde uplatnění kdekoliv v přírodě, ve stanu, ale i na zahradě u táboráku apod.

Svícení se přepíná vypínačem na čelní straně těla a to v režimu bílého, plného a úsporného světla a zároveň červeného, plného a přerušovaného světla. V balení je spolu se svítilnou dálkové ovládání, pro možné přepínání jednotlivých režimů.

Napájení lucerny 3x LR20 bateriemi uloženými v těle, které nabídnou výdrž 3 hodiny svícení v režimu plného svitu. Malá ruční svítilna pojme 3x AAA baterie a ovladač 2x AAA baterie. Baterie nejsou součástí balení.

Svítilna je precizně vyrobená z odolného a z části pogumovaného plastu a z plexiskla. Dále je vybavena sklopnou rukojetí pro snadné přenášení, či zavěšení a je odolná stříkající vodě.

Technická data:
zdroj světla: COB LED, LED
světelný tok: 300lm, 120lm
dálkové ovládání: ano
napájení: 3x D LR20 3x AAA 2x AAA baterie(nejsou přiloženy)
hák k zavěšení: ano
voděodolná: ano, IP44
rozměry: 100 x 210 mm
barva: zelená, černá

Kontaktujte nás!