Doprava nad 2000 Kč ZDARMA!

Auto elektro

Pokud uvažujete o svém autě z času na čas je nutné uvažovat o elektro výbavě vašeho auta, tedy pomůcek napájených právě z autobaterie. Pochopitelně sem patří každý, kdo se o své auto stará sám a nenechává vše na servise. Co vše nabízíme se můžeme podívat spolu.

Nabíječky autobaterií

Nejběžnějším doplňkem v oblasti auto-elektro jsou nabíječky, které zajistí, aby baterie vašeho auta měla stále vysokou kapacitu a vy jste nastartovali i v nízkých zimních teplotách. Nejčastěji ji tady použijete právě v zimním období, ale pokud necháte svítit světla ani léto vám nepomůže. Pokud se dostanete do takových potíží bez ohledu na to zda je zima či léto je vhodné mít startovací kabel, který slabou baterii nedobije, ale pomůže nastartovat vaše auto za pomoci ochotného motoristy.

Auto elektro doplňky máte je ? 

Mezi elektro doplňky, které oceníte i vy kdo více jezdíte patří bezesporu kompresor. Hlavně ho uvítáte, když zjistíte nízký tlak v pneumatikách, v místě kde je daleko k benzínové pumpě. Jde často o situace, kdy použijeme rezervu, která byla pod autem bez vašeho povšimnutí opravdu dlouho. Kompresor navíc můžeme použit také k nafukování člunů a jiných sportovních pomůcek pro letní aktivity včetně foukání pneumatik jízdních kol. Na cestách můžete ocenit také další elektro výbavu  jako je nabíječka telefonů, autolednička, mini-klimatizace, měnič napětí a vysavač. Vše je právě přizpůsobeno napájení v autě. Takové pomůcky jsou postradatelné, ale rozhodně vám zlepší komfort  na cestách.

Autoelektrika a milovníci aut 

Jsou zde ještě ti kdo milují auta, a pro ně je připraveno něco navíc. Originální klakson nebo houkačka a navíc siréna. Na další podrobnosti se podívejte do příslušné kategorie. Vše za skvělé ceny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz