Interiér auta

Levné autodoplňky zahrnují i potřeby pro interiér auta. Veškeré vychytávky, které v autě oceníte najdete na našem e-shopu. Kvalitně zpracované a přitom levné zboží můžete používat každý den.

Autokoberce

Mezi nejvíce exponované části interiéru auta bezesporu patří podlaha. V naší nabídce najdete řadu auto-koberců textilní, gumovou a pak speciální řady z PVC nebo imitace plechu. V nabídce najdete jak speciální autokoberce pro konkrétní typ auta, tak i univerzální pro většinu značek a typů aut. Ve většině případu jde přímo o sadu čtyř koberců pro každou pozici v autě.

Autosedačky

Další nezbytnou výbavou interiéru auta bývají dětské sedačky. Tedy pokud vozíte děti. Základním dělením autosedaček je rozdělíme do několika podskupin. První je skupina od narození do 13 – 25 kg. I ze bychom našli další určité rozdíly. Může jít o autosedačku „vajíčko“, kdy se v této autosedačce dá dítě snadno přenášet. Druhá skupina sedaček začíná na cca 9 kilech a pokračuje do cca 18 kg. Do třetí skupiny patří sedačky 15 – 36 kg kde jde stále i o boční ochranu dítěte včetně upínání pásy samotné sedačky. Do čtvrté skupiny lze zařadit podsedáky pro děti, které nesplňují jednu z podmínek 150 cm výšky nebo 36 kg váhy. Pochopitelně dělit autosedačky lze i více způsoby.

Kryty a koncovky

Mezi další interiérové doplňky patří bezesporu kryty pedálů, brzdy a koncovky řadící páky. Do táto skupiny lze zařadit i potahy na volant, které velmi často dodáváme i s návleky na bezpečnostní pásy. Tyto doplňky sice nejsou nezbytně nutné, ale jistě zpříjemní jízdu obzvláště těm kdo jezdí opravdu často.  Vyberte si to co se vám líbí a udělejte si radost.

Držáky v autě

V interiéru auta oceníte praktické držáky pro mobilní zařízení, ale i pro CD a DVD nosiče. Dnešní doba je dobou, kde se bez mobilních zařízení mnozí již neobejdou ani v autě. Správně upevněná mobilní zařízení přispívají k bezpečnému provozu automobilu. Mobilní telefony neslouží pouze jako komunikační zařízení, ale také jak navigace, pro tuto funkci právě potřebujete kvalitní držáky, takové, aby byla navigace co nejvíce přístupná z pohledu řidiče. Ostatní spolucestující mohou také využít držáky na tablet. Vaše děti udržíte i při dlouhých cestách pokud je zaměstnáte pohádkou přehrávanou právě na tabletu zavěšeném v originálním držáku na tablety. Do této kategorie lze přiřadit i protiskluzové podložky a to i ty na bázi silicon, které umí udržet předměty i v šikmé poloze.

Hodiny a teploměry

Dalšími užitečnými vychytávkami jsou teploměry a hodiny do auta. Teploměr ukazující venkovní teplotu je obzvláště důležitý pří nízkých teplotách. Vždy máte přehled o možnosti námrazy či kluzké vozovky, a to ještě dříve než taková situace nastane. Instalací teploměru zvyšujete svou bezpečnost i bezpečnost celé posádky.

Vůně do auta

Velmi širokou nabídku máme také v kategorii vůně a osvěžovače vzduchu. Vaše auto vždy bude mít velmi příjemné a voňavé ovzduší, cestování v něm bude pro všechny příjemné.

Pouzdra a brašny

Dalšími zajímavými doplňky jsou pouzdra a brašny včetně těch temo-tašek, kde udržíte potraviny příjemně vychlazené po dobu jízdy. Nejde jen o samotnou dopravu, ale také komfort takové jízdy, využijte všech možných doplňků a vychytávek pro vaši jak bezpečnou, tak i příjemnou jízdu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení