Doprava nad 2000 Kč ZDARMA!

Interiér auta

Levné autodoplňky zahrnují i potřeby pro interiér auta. Veškeré vychytávky, které v autě oceníte najdete na našem e-shopu. Kvalitně zpracované a přitom levné zboží můžete používat každý den.

Autokoberce

Mezi nejvíce exponované části interiéru auta bezesporu patří podlaha. V naší nabídce najdete řadu auto-koberců textilní, gumovou a pak speciální řady z PVC nebo imitace plechu. V nabídce najdete jak speciální autokoberce pro konkrétní typ auta, tak i univerzální pro většinu značek a typů aut. Ve většině případu jde přímo o sadu čtyř koberců pro každou pozici v autě.

Autosedačky

Další nezbytnou výbavou interiéru auta bývají dětské sedačky. Tedy pokud vozíte děti. Základním dělením autosedaček je rozdělíme do několika podskupin. První je skupina od narození do 13 – 25 kg. I ze bychom našli další určité rozdíly. Může jít o autosedačku „vajíčko“, kdy se v této autosedačce dá dítě snadno přenášet. Druhá skupina sedaček začíná na cca 9 kilech a pokračuje do cca 18 kg. Do třetí skupiny patří sedačky 15 – 36 kg kde jde stále i o boční ochranu dítěte včetně upínání pásy samotné sedačky. Do čtvrté skupiny lze zařadit podsedáky pro děti, které nesplňují jednu z podmínek 150 cm výšky nebo 36 kg váhy. Pochopitelně dělit autosedačky lze i více způsoby.

Kryty a koncovky

Mezi další interiérové doplňky patří bezesporu kryty pedálů, brzdy a koncovky řadící páky. Do táto skupiny lze zařadit i potahy na volant, které velmi často dodáváme i s návleky na bezpečnostní pásy. Tyto doplňky sice nejsou nezbytně nutné, ale jistě zpříjemní jízdu obzvláště těm kdo jezdí opravdu často.  Vyberte si to co se vám líbí a udělejte si radost.

Držáky v autě

V interiéru auta oceníte praktické držáky pro mobilní zařízení, ale i pro CD a DVD nosiče. Dnešní doba je dobou, kde se bez mobilních zařízení mnozí již neobejdou ani v autě. Správně upevněná mobilní zařízení přispívají k bezpečnému provozu automobilu. Mobilní telefony neslouží pouze jako komunikační zařízení, ale také jak navigace, pro tuto funkci právě potřebujete kvalitní držáky, takové, aby byla navigace co nejvíce přístupná z pohledu řidiče. Ostatní spolucestující mohou také využít držáky na tablet. Vaše děti udržíte i při dlouhých cestách pokud je zaměstnáte pohádkou přehrávanou právě na tabletu zavěšeném v originálním držáku na tablety. Do této kategorie lze přiřadit i protiskluzové podložky a to i ty na bázi silicon, které umí udržet předměty i v šikmé poloze.

Hodiny a teploměry

Dalšími užitečnými vychytávkami jsou teploměry a hodiny do auta. Teploměr ukazující venkovní teplotu je obzvláště důležitý pří nízkých teplotách. Vždy máte přehled o možnosti námrazy či kluzké vozovky, a to ještě dříve než taková situace nastane. Instalací teploměru zvyšujete svou bezpečnost i bezpečnost celé posádky.

Vůně do auta

Velmi širokou nabídku máme také v kategorii vůně a osvěžovače vzduchu. Vaše auto vždy bude mít velmi příjemné a voňavé ovzduší, cestování v něm bude pro všechny příjemné.

Pouzdra a brašny

Dalšími zajímavými doplňky jsou pouzdra a brašny včetně těch temo-tašek, kde udržíte potraviny příjemně vychlazené po dobu jízdy. Nejde jen o samotnou dopravu, ale také komfort takové jízdy, využijte všech možných doplňků a vychytávek pro vaši jak bezpečnou, tak i příjemnou jízdu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz