Doprava nad 2000 Kč ZDARMA!

Stěrače do auta

Pouze pamětníci znají problémy s gumičkami do stěračů či se samostatnými stěrači. Zdá se to dnes takřka nepochopitelné, ale problém to byl. Dnes existuje spíše problém vybrat dobrý stěrač či gumičku do stěrače, aby plnila svou funkci co nejlépe a co nejdéle. Jde hlavně o bezpečí nás řidičů samotných.

Co jsou stěrače do auta Flat ?

Jde vlastně o bezraménkové vysoce aerodynamické stírací lišty, které jsou alternativou i pro vozy se starým typy stěračů . Nové stěrače tak mohou využít i majitelé starších aut. Stěrače Flat vynikají aerodynamickou konstrukcí, lišta je vyrobená ze speciální oceli to zajišťuje rozložení tlaku po celé ploše skla včetně aut se zakřiveným čelním sklem Právě nastavení aerodynamiky zajišťuje výborné stírání také při vyšších rychlostech. Tyto stěrače se vyznačují kvalitou stíracích břitů jež má za následek výrazné snížení hlučnosti a snížení opotřebení. Většinou disponují adaptérem HOOK, který je nejpoužívanějším typem uchycení. Přidejte k tomu rychlou výměnu a není co řešit.

Stěrače do auta Flat Hybrid

V naší nabídce najdete také stěrače do auta s hybridní konstrukcí, která umožňuje optimální přítlak na gumičku s teflonovou vrstvou. Výsledkem je dokonalé jemné stírání zajišťující bezpečný přehled jak pro přední sklo, tak i pro to zadní. Jde zároveň o stěrače s univerzálním řešením, protože obsahují celou škálu úchytů k jednotlivým typům aut. Na vás pak pouze je vybrat správnou délku stěračů pro vaše auto.

Levné stěrače do auta

Protože dnešní stěrače do auta jsou takto univerzální můžeme také nabídnou zajímavé ceny za jednotlivé kousky. V naší nabídce si musí vybrat opravdu každý. Nevyhýbáme se ale ani klasickým stěračům nebo stěračům speciálním. Celou škálu nabídky si prohlédnete v jednotlivých sekcích kategorie stěračů.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz