Doprava nad 2000 Kč ZDARMA!

Výběr autopotahů

Autopotahy na míru Škoda - toto jsou přesné autopotahy pro jednotlivé typy vozidel značky Škoda. Jelikož je to naše domácí značka aut a je to jeden z nejrozšířenějších výrobců tak jsme pro něj vyčlenily vlastní kategorii. Jedná se o potahy které jsou vyráběny tak aby seděly vždy hlavně na daný typ vozidla, můžou pasovat i na jiný typ ale nedoporučujeme to. Proto prosím vybírejte pečlivě podle typu vašeho auta a sedadel. Slova "dělená" a "nedělená" v popisku se vztahují na zadní sedadlo a opěradlo které může být zhotoveny ze dvou částí (dělená zadní lavice) nebo z jedné (nedělená zadní lavice). U některých typů je také uveden počet opěrek hlavy.

Autopotahy na míru - toto jsou přesné autopotahy pro jednotlivé vozidla rozčleněné podle výrobců. Nejprve si vyberte značku vozidla ze seznamu na začátku a na další stránce najdete jednotlivé typy pro které nabízíme autopotahy. Opět se jedná o autopotahy ušité vždy pro daný typ vozidla takže nemusí pasovat do jiného typu auta třebaže je té samé značky. Vybírejte proto dobře, jednotlivé typy jsou dělené podle názvu auta, roku výroby a počtu sedadel, pak už si jen vyberte barevnou kombinaci.

Autopotahy - zde najdete univerzální autopotahy které pasují do většiny automobilů. Máte na výběr z mnoha dezignů a barevných provedení a také jsou vyrobeny z různých materiálů (textilní, kožené, s alcantrou, s dřevěnými kuličkami atd). Jsou rozdělené podle způsobu použití takže si můžete vybrat:

  • Sadu potahů na celé auto - univerzální autopotahy z různých materiálů a v různém barevném provední
  • Masážní potahy - potahy nasedado z dřevěných kuliček nebo plastu s masážními účinky
  • Vyhřívaný autopotah - elektricky vyhřívané potahy pro každý automobil
  • Autopotahy trika - jednoduché autopotahy tvaru trika pro ochranu sedadla před nečistotami v různých barvách
  • Autopotahy racing - univerzální potahy na sedadlo v závodním designu
  • Pracovní potah na autosedačku - ochrana proti znečištění pracovním oblečením, vyrobené z jednoduše očistitelných mareriálů
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz