Doprava nad 2000 Kč ZDARMA!

Autopotahy nový interiér vašeho auta

Každý uživatel auta, bez ohledu zda jde o řidiče či spolujezdce se rád obklopuje pěknými věcmi. Pokud jde o interiér, pak autopotahy jsou nedůležitějším prvkem, který ovlivní výsledný vzhled. Univerzálnost se v tomto odvětví nenosí, a tak bez problému můžeme nabídnout nejen univerzální autopotahy, ale také autpotahy na míru každému autu. Právě pokud jsou autopotahy na míru "sedí jako ulité" interiér je vždy upravený i při přepravě neposedných dětí.

Autopotahy na míru Škoda

Základním sortimentem je řada vozů Škoda, které jsou v České republice stále mezi nejžádanějšími vozy. V nabídce najdete autopotahy pro Fabie, Octavie a další typy aut automobilky Škoda. Nabídku jsme rozšířili i na autopotahy v různých variantách. Například dělené zadní sedadla nebo s ohledem na loketní opěrky. Díky několika barevným variacím si může vybrat prakticky každý. Autopotahy jsou konstruovány tak, aby je bylo možné použít na auta jak s bočními air-baby, tak i bez těchto bezpečnostních prvků.

Autopotahy na míru pro ostatní značky

Je pochopitelné, že v nabídce máme i další autopotahy pro všechny běžně provozované značky aut. Výběr je opět široký jak pro každý typ auta, tak i jednotlivé řady značek. Vždy najdete možnost jak obměnit ve svém autě opotřebované potahy. Ať již to je Alfa Romeo nebo Volkswagem. Veškerý sortiment autopotahů je na vysoké úrovni za výhodné ceny.

Autopotahy speciální nabídka

Kromě základní nabídky autopotahů na míru je možné vybavit svůj vůz i specielními potahy. jde například o masážní autopotahy vhodné pro déletrvající jízdu, kdy by vás mohly bolet záda. nebo jde o vyhřívané autopotahy, pro vozy, které tuto funkci nemají zabudovanou přímo v sedadlech. dalším typem autopotahů jsou pracovní potahy. Pokud musíte jezdit v pracovním oblečení, které je ušpiněné, stojí za to vybavit používaná sedadla tímto doplňkem vždy když je třeba. Velmi rychle je jak nasadíte tak i stáhnete. Také můžete svému autu obléknout triko, i takové autopotahy nabízíme.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz