Doprava nad 2000 Kč ZDARMA!

Bezpečnost vašeho vozidla

Současná doba bohužel nahrává nepoctivcům a darebákům, je nutné se před nimi tedy chránit. Nejde jen o nemovitý majetek, ale také třeba i o naše auta. Způsobů zabezpeč ní je mnoho. My vám nabízíme některé levné varianty, které vás nebudou moc stát, ale přitom mohou odradit zloděje a nenechavce od návštěvy právě vašeho auta.

Zámky na volant

Dlouho používaným prostředkem je zámek volantu, tedy levná varianta zabezpečení vozidla. Splňuje dva základní prvky. Prvním je preventivní, pokud zloději uvidí zamknutý volant je více pravděpodobné, že si vyberou jiný nezabezpečený vůz. Pokud by přece jen zkusili, tento mechanický zámek volantu musí překonávat určitou dobu a tím zvyšují riziko dopadnutí. Koupí zámku na volant snižujete riziko krádeže vašeho auta.

Bezpečnostní šrouby

Patrně jste již slyšeli o autě bez kol, nebo dokonce takové auto viděli.  A rozhodně nemyslíme ty kde si tyto kola sundal majitel sám. Jedná se opět o krádež a tentokrát kol auta. Díky bezpečnostním šroubům z naší nabídky opět můžete snížit riziko, že vás něco podobného potká, přitom stačí jeden šroub na každé kolo a opět jsme u toho, že snížíte riziko ztráty třeba právě koupených pneumatik.

Další bezpečnostní prvky auta

Mezi další vychytávky pokud jde o bezpečnost jsou dnes již velmi běžné kamery do auta. Jedná se o prvek, který dalo by se říci zavedli takzvaní „vybržďovači“, bezpečnostní kamera vám zaznamenává průběh vaší jízdy a je schopna část záznamu uchovat pro případné pozdější využití. Právě v případě nehody nemusíte spoléhat pouze na možné svědky či vlastní slova, která může viník zpochybnit. Ceny jsou velmi příznivé a pocit klidu k nezaplacení.

Dalším prvkem pro bezpečnou jízdu je parkovací asistent. S tímto asistentem zaparkujete prakticky kdekoliv a to i s přívěsem či karavanem. Zajímavými prvky pak u některých asistentů jsou bezdrátové provedení nebo funkce nočního vidění.

Kompletní nabídku levných autodoplňků si prohlédněte na našich stránkách.    

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz