Doprava nad 2000 Kč ZDARMA!

Letní výbava do auta

Každé léto začínají dovolené a cestování v autě za zhoršených klimatických podmínek. Teď nemyslíme to, že prší a je chladno. Ale pochopitelně právě naopak horké letní dny, které strávíme v autě. Jde o cesty na dovolenou často k moři, ale také po České kotlině. A mnozí musí cestovat v těchto podmínkách i v rámci pracovních cest.

Čím doplnit výbavu auta

Mezi základní prvky, které jistě ocení každý, jsou clony proti slunci. Jde jak o clony na boční a zadní skla, ale také clony, které chrání interiér auta při parkování na přímém slunci. Tyto clony pak můžete umístit za okno auta, nebo některé i na vnější stranu skla, čímž se sníží množství tepla, které pronikne do auta. Levné autodoplňky vám nabízejí v tomto sortimentu dostatečný výběr, aby si mohl vybrat opravdu každý.

Mini klimatizace

Pokud vašemu vozu chybí klimatizace, máme pro vás řešení, v nabídce je mini klimatizace na 12 V se zásobníkem na vodu. S tuto klimatizací se vám rozhodně bude cestovat lépe než nemít žádnou. Léto je prostě v autě úmorné. A pokud je možné si cestu zpříjemnit technikou jsme tu od toho, abychom vám ji nabídli. Velkou předností této klimatizace je její jednoduchochost, snadné ovládání a čištění. 

Chladící box pro převoz potravin

Dalšími zajímavým doplňkem pro letní dovolenou či jiný letní provoz, může být chladící box do auta s napájením 12V. V něm převezete potraviny až do cílového místa bez nebezpečí zkažení. Navíc tyto boxy mají možnost připojení na klasické napětí 220V, a umožní tento box používat i přímo na dovolené v kempu či tam, kde klasické chladící zařízení chybí.

Výběr levných autodoplňků máme velký, sami se můžete o tom přesvědčit.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz