Doprava nad 2000 Kč ZDARMA!

Exteriér vozidla

Mnozí řidiči jsou hrdí na své auto, a náležitě je vylepšují, některé doplňky do exteriéru auta jsou vyloženě okrasné, ale najdete zde také spoustu velmi praktických doplňků, které vám mohou ušetřit i další náklady na opravu či údržbu. Pojďme letmo nahlednou co je pro vás nachystáno.

Autoplachty i proti krupobití

Ochranné plachty pro všechny ty kdo z různých důvodů nepoužívají garáže. Mnozí ji rádi využívají proti znečištění, ale vhodná i pro zimní měsíce, kdy chrání před námrazou a také sněhem. Vybrat si můžete autoplachty, které chrání okna a střechu auta, nebo celou konstrukci. Navíc nabízíme i zesílené plachty, které tlumí i krupobití. Velkou výhodou je prodyšný nylonový materiál, který se snadno složí a zároveň autoplachtu rychle nasadíte i sundáte z auta.

Loga dekorace a samolepící písmena

Tyto kategorie jsou určeny především pro ty, kdo mají rádi originalitu svého auta, pomocí loga, dekorace či samolepících písmen vytvoříte originál, který nemá kopii nikde ve světě. Navíc některé samolepky jsou nezbytné pokud vyjíždíte mimo republikou, nebo máte povinnost uvádět omezení rychlosti auta.

Kryty kol

A jsme u ozdobných krytů kol, které používá drtivá většina aut. Výběr je opravdu veliký a tak záleží na každém řidiči, který design zvolí. Velmi povedené kryt v nabídce jsou Florida, Detroit a Boston. Vybírejte takové, které vám vydrží na autě spoustu sezón jak v zimě tak i létě.

Střešní boxy a držáky

Mezi velmi praktické doplňky do exteriéru auta bezesporu patří střešní boxy a držáky. I ta větší auta mají svá omezení ve vnitřním prostoru, a proto můžete využít přídavných střešních nosičů na kola, lyže a další přepravovaný materiál.

O dalších doplňcích do exteriéru možná příště.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz